ОД АТРАТИКВНИ ОДБРАНИ ДО УШТЕ ПОАТРАКТИВНИ ГОЛОВИ

Од „специјалитетите“ на Вардар: Цепелинот на Борозан и Дибиров (ВИДЕО)

Покрај атрактивната одбрана на Страхиња Милиќ од клупата за резерви, еден од најтрактивните потези на мечот меѓу Вардар и Целје им припадна на Вуко Борозан и Тимур Дибиров нивниот цепелин. Уживајте...

објавено: 13 февруари 2018 - 22:27

Најново во Ракомет