Шоу на двајцата вардарци

Шишкарев и Марсениќ развија и оро (Видео)

Данил Шишкарев и Мијајло Марсениќ Имаа свое шоу како промоција на фајналфор турнирот во СЕХА лигата што ќе се игра викендов во Скопје

објавено: 10 април 2018 - 20:15

Данил Шишкарев и Мијајло Марсениќ Имаа свое шоу како промоција на фајналфор турнирот во СЕХА лигата што ќе се игра викендов во Скопје.

Двајцата вардарци се одлични ракометари, но покажаа дека имаат талент и за играорци.

Погледнете го шоуто на Данил и Мијајло.

Најново во Ракомет