ПРАЗНИЧНА АТМОСФЕРА ВО БАЕРН МИНХЕН

Баварците со традиционална честитка за Божиќ

Четврта година по ред играчите на Баерн испраќаат видео честитка до своите навивачи пред Божиќните празници