ПОГЛЕДНЕТО ГО СЛАВЈЕТО НА НОВАТА ТИТУЛА

ГРМИ ВО СОБЛЕКУВАЛНАТА НА ВАРДАР (ВИДЕО)

Вардар со голем стил ја потврди шампионската титула, ја совлада Македонија Ѓ.П со убедливи 6-0 во рамките на 32. коло во ПМФЛ. Погледнете го славјето на „црвено-црните“ во соблекувалната.