ЗЕМЈОТРЕС ВО СКОПЈЕ СО ЕПИЦЕНТАР НА „ФИЛИП ВТОРИ“

Грми за Вардар на Арената (ВИДЕО)

Со голот на Балотели во 64. минута, Вардар води на дуелот со Копенхаген. Бразилецот ја дигна на нозе публиката на Арената „Филип Втори“, сите во еден глас грмат за Вардар.