Манчестер Јунајтед на својот официјален „Твитер“ профил по големиот триумф во Париз (1-3) и пласманот во четвртфиналето во Лигата на шампионите ги разгали своите фанови. Англискиот тим сподели фотографија од неуништливата тројка, Ерик Кантона, Алекс Фергусон и човекот кој го прероди клубот по заминувањето на Жозе Мурињо, Оле Гунар Солскјер.