Пред месец дена замина во пензија, со солзи се прости од фановите и обожавателите, а сега одново е главна тема со фотосесијата за познатиот магазин „Спортс Илустрејтед“.

Жешката кралица на снежниот спорт, Линдзи Вон, делува неодоливо, секси и заводливо во претставувањето на новата колекција костими за капење.