По завршувањето на регуларниот дел од сезоната во СЕХА-лигата, медиа-тимот на регионалното натпреварување го сумира најдоброто, а меѓу првите кон кои се насочени светлата е десното крило на Металург, Анте Токиќ.

Токиќ, кој има постигнато 65 погодоци во СЕХА-лигата сезонава и е прв стрелец на Металург во Регионалната лига ги има едни од најубавите погодоци.