Минатото коло во англиската Премиер лига беше во знакот на голгетерот на Вест Хем Хавиер Ернандез. Човекот кој беше креатор на неверојатниот преврст на мечот со Хадерсфилд постигнувајќи хет-трик.

Деновиве освен на фудбалот тој мисли и на она што го чека во догледно време – ќе стане татко. Неговата сакана, прекрасната Сара Коан очекува дете. Таа е патувачки блогер и живее во Лондон со Чичарито. Има правна диплома од Нотр Дам и планира да работи во Меѓународниот кривичен суд во Холандија.

Минатото коло во англиската Премиер лига беше во знакот на голгетерот на Вест Хем Хавиер Ернандез. Човекот кој беше креатор на неверојатниот преврст на мечот со Хадерсфилд постигнувајќи хет-трик.
Деновиве освен на фудбалот тој мисли и на она што го чека во догледно време – ќе стане татко. Неговата сакана, прекрасната Сара Коан очекува дете. Таа е патувачки блогер и живее во Лондон со Чичарито. Има правна диплома од Нотр Дам и планира да работи во Меѓународниот кривичен суд во Холандија.

 

View this post on Instagram

 

Anywhere in Europe starting to get warm this time of year?? (Or if not warm has a lot of sunshine???) 🌍

A post shared by moonstrucktraveller (@sarahkohan) on

 

View this post on Instagram

 

🌹 @fashionnova

A post shared by moonstrucktraveller (@sarahkohan) on