Ванда и Икарди дефинитивно се една од најпознатите двојки во светот на фудбалот. По бројните скандали ситуацијата се смири, и додека сите го чекаат името на новиот клуб, Ванда на својот „Инстаграм“ профил сподели жешка фотографија, која беше причина за бројни коментари.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on