Тренерот на Тотенхем,  Маурицио Почетино и неговите фудбалери се во транс, успеаја да обезбедат пласман во финалето во Лигата на шампионите, каде силите ќе ги одмерат со Ливерпул.

Откако судијата означи крај на мечот, Почетино се расплака…