ММА борачката Пејџ Ван Зант официјално влезе во друштвото на дами кои се дел од Sports Illustrated Swimsuit по фотосесијата во костими за капење која ја направи за последното издание на магазинот.

Ван Зант е позната по својата борбеност во октагонот, додека сега на еден понежен начин покажа дека е уште „појака“ во својата прва фотосесија од ваков вид.