Поранешната Мис „Бум Бум“ е позната и како голем на фан на Барселона. По вчерашниот пораз во финалето на „Купот на Кралот“ од Валенсија 2-1 побара од стратегот на каталонскиот гигант да го напушти тимот.

 

 

View this post on Instagram

 

#ValverdeOUT 😠😠😠😡😡😡

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on