Еден Азар станува нов фудбалер на Реал Мадрид. Тој се очекува да „позира“ со новиот дрес, да ги искаже своите очекувања, и потоа да излезе на теренот на „Сантијаго Бернабеу“. Таму ќе го чекаат неколку илјади навивачи, кои уште пред неколку часа се наоаѓаат на стадионот.