Новата девојка на играчот од средниот ред на ПСЖ, Марко Верати, Џесика Аиди, ги вжешти социјалните мрежи.

Моделот постави неколку нејзини најнови слики направени во Њујорк, по што предивика лавина коментари и прегледи на нејзиниот Инстаграм профил. Ние само е кажеме, има и зошто е тоа така!

 

View this post on Instagram

 

Only 3 more days! Only 3,2,1 more days !! Click on the link in bio S’il vous plait ! 🙏🏽

A post shared by Jessica Aidi (@jessicaaidi) on

 

View this post on Instagram

 

Today is THE DAY! Go get your copy RIGHT NOW !!! @si_swimsuit did a MAJOR thing and you have to see what is inside!

A post shared by Jessica Aidi (@jessicaaidi) on

 

View this post on Instagram

 

I meannn 👁 🙈 @mj_day @si_swimsuit @grace_bijoux

A post shared by Jessica Aidi (@jessicaaidi) on