Колку многу уживаат на одморот на јахтата во француски Сан Тропе ѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо и неговата вереница Џорџина Родригез покажаа на социјалните мрежи.

Португалецот објави фотографија од џакузи на која може да се види како си разменува нежности со својата вереница.