Том Брејди, најголемата светска НФЛ ѕвезда, деновиве е на одмор на Костарика, заедно со семејството. Дека и покрај тоа што долги години се во брак, сеуште преубавата манекенка Жизел Бундшен го предизвикува и возбудува, доказ се и овие фотографии.
Па така е кога ја имаш за жена една од најубавите манекенки во светот. Ниту децата не му пречеа на квотербекот на Њу Ингланд да ја фати за газето Жизел. Што да се прави, Том мора секогаш да има нешто во своите раце. Па подобро газето на Жизел отколку рагби топката.