Аргентинската ѕвезда Лео Меси е оној кој е навикнат да биде во центарот на вниманието, но за промена неговата сопруга Антонела е таа која е главна.

Папараци ја уловија како се одмора со пријателките на Ибица, а таа ја покажа својата убавина и сексипилност.