На 26 март, Македонија го игра полуфиналето од плеј-офот во Лигата на Нации против Косово, а само MOZZART ви нуди можност да одиграте и да заработите на пласманот на Македонија на ЕУРО 2020.

Квотата за тоа е 3,50, додека пак дека нашата репрезентација нема да успее во тоа, само 1,26. Квотата дека Македонија ќе успее да се пласира во финалето на баражот е 1,80.

Тука се и квотите за други балкански репрезентации учеснички во баражите за пласман на Европското првенство. Дека Србија ќе се пласира на ЕУРО квотата е 2,70. Дека Романија ќе се пласира на ЕУРО квотата е 3,70 додека за БиХ квотата е најмала 2,20.

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА КОМПЛЕТНАТА ПОНУДА