Денешниот ТИКЕТ на ДЕНОТ со Mozzart е составен од натпревари од послендото коло во групната фаза на Лигата на шампионите. Денеска се чека одлуката за пласманот на тимовите во завршната фаза. Ќе има неколку многу возбудливи и неизвесни дуели, па според нашите очекувања составивме еден ваков тикет:

  1. 18.55 Наполи – Генк тгг ГГ (1.92)
  2. 21.00 Борусија (Д) – Славија (П) кмб 1&2+ (1.40)
  3. 21.00 Челзи – Лил вг 3+ (1.45)
  4. 21.00 Бенфика – Зенит дш 1Х (1.32)
  5. 21.00 Олимпик (Л) – РБ Лајпциг тгг ГГ (1.48)
  • ВКУПНА КВОТА: 7,61