Урнебесно беше во соблекувалната на Наполи по мечот со Интер на „Џузепе Меаца“.

Во еден момент Елмас ја пушти песната „Није мене душо убило“, а на тоа играше Дрис Мертенс.

Видеото е урнебесно, погледнете го: