БРИТНИ ВОРД

Девојка на Ф1 шампион го „запали“ Инстаграм! (Фото)

Станува збор за атрактивната девојка на поранешниот Формула 1 шампион, Британецот Џенсон Батон.

објавено: 5 август 2018 - 12:58

Бритни Ворд позираше целосно гола и таа слика ја објави на својот Инстаграм профил и секако веднаш ги привлече фановите.

Нејзините обожаватели се одушевени од нејзиниот изгледа, а по се изгледа тоа не му пречи на младоженецот Џенсон Батон.

Најново во Другата страна на спортот