ФРАНЦУЗИНОТ БЕЗ НИКАКОВ СРАМ

ШОК: Стриптиз на Ноа среде Санта Моника (ФОТО)

Играчот на Њујорк Никс се најде ов центарот на вниманието за време на својот престој во Калифорнија.

објавено: 17 август 2018 - 18:30

Имено, откако излегол од еден бутик, францускиот интернационалец одлучил да се преслече пред својот автомобил, и тоа на средина на улицата, пишуваат медиумите во Америка.

Луѓето кои се затекнале на тоа место, останале запрепастени од глетката, и со она што имале прилика да го видат...
Не им беше јасно зошто контроверзниот центар на Никс го правеше тоа на улица, особено ако се додаде фактот дека годишно заработува дури 18.милиони долари.
Многумина, секако, се на мислење дека Ноа морал да најде некое попристојно место за пресоблекување, а никако не на улица...

 

Најново во Другата страна на спортот