ЕХФ ГИ ОБЈАВИ РЕЗУЛТАТИТЕ

Погледнете зошто екс-вардарците Циндриќ и Штербик се најомилени меѓу фановите (ВИДЕО)

Фановите изминатите денови гласаа за својот омилен ракометар и притоа оставаа коментар за нивниот избор. Меѓу седумте најомилени играчи за минатата сезона се најдоа двајцата екс-вардарци, Лука Циндриќ и Арпад Штербик. Во продолжение на видео-записот може да видите дел од коментарите на навивачите. 

објавено: 26 јуни 2018 - 14:37

Најново во Ракомет